Home Chains for E pendants Brushed Steel Stylus Chains Bico (SSF45BLK)
Brushed Steel Stylus Chains Bico (SSF45BLK)
Clear
Request
1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Add to wishlist
Description
Additional information
Weight N/A
Dimensions N/A
Size
40cm, 45cm, 50cm, 55cm, 65cm
Color
Black
SKU: SSF45BLK Category: Chains for E pendants
Related products
Select options
Add to wishlist
Bico ‘Cannon’ Ball Chain Necklace (F1) 2mm 1/16″
Select options
Bico ‘Shell’ Ball Chain Necklace (F8) 4,5mm
Bico ‘Meteor’ Chain Necklace (F95) 3mm 1/8″
Bico ‘Bullet’ Ball Chain Necklace (F7) 5mm 3/16″
Bico ‘Crowbar’ Ball Chain Necklace (F10) 5mm-3/16″
Bico ‘Cannon’ Ball Chain Necklace (F4) 5mm-3/16″
Bico ‘Cannon’ Ball Chain Necklace (F3) 4mm 5/32″
Bico ‘Snake’ Chain Necklace (F14) 4mm 5/32″