Etusivu Jousitusketjut E Ketjut Stylus harjattu teräs Bico (SSF45BLK)
Ketjut Stylus harjattu teräs Bico (SSF45BLK)
Poista
Pyyntö
1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Lisää listalle
Kuvaus
Lisätiedot
Paino Ei saatavilla/-tietoa
Mitat Ei saatavilla/-tietoa
Koko
40cm, 45cm, 50cm, 55cm, 65cm
Väri
Musta
Tuotetunnus (SKU): SSF45BLK Osasto: Jousitusketjut E
Tutustu myös
Valitse vaihtoehdoista
Lisää listalle
Bico “Crowbar” palloketjukaulakoru (F11) 6mm-1/4″
Valitse vaihtoehdoista
Bico “Block” ketjukaulakoru (F40) 4mm 5/32″
Bico “Rain” ketjukaulakoru (F13) 3mm 1/8″
Bico “Snake” ketjukaulakoru (F14) 4mm 5/32″
Bico “Ice” ketjukaulakoru (F91) 4mm 5/32″
Bico “Cannon” palloketjukaulakoru (F2) 3mm 1/8″
Bico “Keisari” ketjukaulakoru (F93) 4mm 5/32″
Bico “Shell” palloketjukaulakoru (F8) 4,5mm